Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Diákhitel esetében ilyenkor...

Diákhitel esetében ilyenkor van erre lehetőség?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet,hogy múltévben felvettem a diákhitelt egyösszegben és erre most is vártam, utalták is. Viszont, megváltozott a bankszámlaszámom, amit elfelejtettem módosítani, az otp ugyan visszaküldte nekik a pénzt és az egyenlegen is eltörölték az új hitelt, de az lehetséges,hogy ezt április 14 előtt újra elutalják a már leegyeztetett és helyesre átírt bankszámlaszámra vagy felesleges erre várnom ? Telefonon nem lehet őket elérni, e-mailre pedig még nem reagáltak. Azért lenne ez fontos, mert az albérletemet egyösszegben fizetem így lett megbeszélve és hétfőn kell, így legalább ha megtudnám valamin kezdhetnék gondolkozni,hogy mégis miből fizessem ki. Előre is köszönöm!
2017. márc. 17. 12:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!