Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bet365-ről származó nyeremény...

Bet365-ről származó nyeremény legális jelenleg Magyarországon?

Figyelt kérdés

Jelenleg Magyarországon tiltott szerencsejáték szervezésre hivatkozva a NAV ellehetetlenítette a weboldal betöltését, ezt persze ezer módon meg lehet kerülni.


A kérdésem az, hogy ettől függetlenül én ezt legálisan használhatom? Százezrekről lenne szó, oda vissza mozogna a pénz. Milyen hátrányom származhatna abból, ha ez illegális lenne, de én mégis használnám?


2017. márc. 20. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem illegális az oldalt használni, de a nyeremény adóköteles. Kisebb összegekkel nem foglalkoznak, nem mindegy, hogy a százezrek egyszeri alkalom vagy rendszeres.
2017. márc. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A torveny szerint MINDEN olyen bevetel adokoteles, ami nem az Szzrt altal szervezett szerencsejatekbol folyik be.
2017. márc. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Összegre figyelnek fel vagy az utalások számára? Tegyük fel én havonta 100.000 ezret nyerek és minden hó végén kikérem. Akkor erre felfigyelnek egy idő után? És ha igen milyen következményekkel járhat?
2017. márc. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha külön vizsgálat nincs erre nem figyelnek fel és ebből még nem is tudsz gyanúsan nagy összegben vásárolni (ingatlan, autó), hogy vizsgálatot rendeljenek el.
2017. márc. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szóval szinte semmi esély nincs rá hogy havi 1-2 százas utalásokra felfigylejenek?
2017. márc. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem sok, de azért valamennyit vallj be és skrillrol utalj.
2017. márc. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!