Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bankkártyás fizetéskor kapunk...

Zsenell kérdése:

Bankkártyás fizetéskor kapunk sms-t?

Figyelt kérdés
Itt a szülinapom anyukámat megkértem hogy vásárolhassak neten, odaadta a bankártyáját és telefonszámnál a sajátom adtam meg de az nem jó. Az övét kell? És ha az övét adom meg kap sms-t? Mert én akartam volna sms-t kapni hogy sikerült a vásárlás de mindegy nem értek hozzá

2017. márc. 27. 17:04
 1/8 anonim válasza:

Boldog szülinapot.

Milyen oldalról szeretnél vásárolni?

2017. márc. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Mindegy kiét adod meg.
2017. márc. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Laura2017 válasza:
100%

Attól függ,hogy a bankban kérte -e ezt édesanyád :) ismerek olyat akinek nem megy sms. De olyat is akinek igen :)

Boldog szülinapot :)

2017. márc. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs, hogy egy honlapon történő vásárlás után sms-t kapsz az ott megadott számra. De e-mailes visszajelzét szoktak küldeni a megadott címre.

Ha anyukád igényelt a banktól sms értesítőt, akkor az ő telefonszámára (nem a tiédre) érkezhet sms a kártyás fizetés tényéről, de ez ia attól függ, hogy van beállítva. Ez azonban független a honlaptól, nekik semmi közük hozzá.

2017. márc. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk annyival még kiegészíteném, hogy nem zárom ki teljesen a létezését egy olyan netes üzletnek, mely a vásárlásról sms-t is ír, nem csak visszaigazoló e-mailt, mindenesetre én ilyennel még nem találkoztam. Sok évvel ezelőtt volt az szokás, hogy bizonyos boltok felhívták a vásárlót, hogy tényleg ő adott-e le rendelést.
2017. márc. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem az üzlet fog SMS-t küldeni, hanem a bank, hogy pénzmozgás volt a számlán.
2017. márc. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Így van, az üzlet max azért kérte a számodat, hogy a futár fel tudjon hívni, ha van valami.
2017. márc. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, imvun creditet
2017. márc. 28. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!