Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan tudok új OTP Junior...

Hogyan tudok új OTP Junior kártyát igényelni?

Figyelt kérdés

A lényeg az egészben az, hogy nekem nagyon fontos lenne új kártyát igényelnem. Az indok az, hogy a PayPal-ról le van tiltva a mostani a 4 jegyű kód miatt. De ez lényegtelen. A PayPal nem foglalkozik vele, pedig kerestem őket, és csak telefonon hajlandóak megoldani bármit is a "bizalmas adatok miatt". Igen, persze. A Facebookon is csak félrebeszélnek, nyugtatnak, de a problémát nem képesek megoldani. A telefont is csak a percdíj miatt erőltetik, aztán a probléma nem lesz megoldva.


Vissza a témához, kellene egy új kártya. A kérdésem a következők:

- Ha új kártyát igénylek, akkor az adatai megváltoznak?

(Kártya és számlaszám, 3 jegyű szám a hátulján, lejárati dátum)


Mert a lényeg az egészben az lenne, hogy változzanak meg az adatai.


Van egy másik lehetőség, hogy megvárom a júniust, mert akkor jár le. Akkor kérhetek adatváltoztatásokat?


Mindegy, a lényeg tényleg csak az lenne, hogy az adatai változzanak, függetlenül attól, hogy mikor lesz új kártyám.


Viszont nem szeretném megvárni a júniust, most van szükségem rá. Mennyit kellene érte fizetni? És adatokat lehet változtatni?



2017. ápr. 23. 17:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
39%

Alapból ismerem:


felejtsd el ez OTP-t

2017. ápr. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mivel kapcsolatban? Nem cserélik a kártyát? Vagy esetleg más miatt?
2017. ápr. 23. 17:26
 3/15 anonim ***** válasza:

4-5e egy kártyacsere.


Online is tudsz igényleni ha van netbankos hozzáférésed

2017. ápr. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Látom, téged sem tájékoztat, és vagy félretájékoztat az OTP.

Részvétem!

Fordulj OTP felső vezetőhöz e-mailben, ha végképp OTP labirintusba kerülsz! Csak akkor oldják meg a gondodat és akkor fognak kiderülni a belső szabályzatuk valódi pontjai is, addig nem biztos.


Én kerülöm ezt a "bankot" nagy ívben!

2017. ápr. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Van netbankos hozzáférésem, megpróbálom ott.
2017. ápr. 23. 19:11
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha a mostani kártyád június 30-án jár le (06/17 van ráírva?), akkor már június legelején megkapod az újat vagy talán május legvégén, mert egy hónappal a lejárat előtt küldik ki. Legalábbis kb. két éve még így volt.


Ha nem várhatsz egy hónapot, akkor viszont új kártyát kell igényelni, amit megtehetsz a netbankban is. A régi tanácsos bevinni egy fiókba és megszüntetni a régi bankkártya szerződést, hogy ne újítsák meg, ne kelljen annak is a díját fizetned. Illetve vissza is jár a régi éves díjából az időarányos rész.

2017. ápr. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Igen, igen 06/17.


Köszönöm az infót, akkor az jó.


Nem tudod véletlenül, hogy a kártyaszám, a háromjegyű szám a hátulján, és a számlaszám fog-e változni?


A kártyaszámot és a háromjegyűt mindenképpen meg akarom, a számlaszámot nem kell.

2017. ápr. 24. 15:16
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó válaszoló vagyok.


A számlaszám nem fog változni, hiszen ugyanaz a bankszámlád marad.

Kártyád lesz új, így új kártyaszám, lejárati idő és 3 jegyű kód lesz.

Tehát a bankon és rajtad kívül senki nem fogja tudni, hogy a régi és az új kártya ugyanahhoz a számlához kapcsolódik.

2017. ápr. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Ú, de jó, pont ezeket akartam változtatni.


Még egy kérdés: Ha most bemegyek, és azt mondom, hogy kell új kártya, mert nekem most azonnal szükségem van újra, akkor ugyanúgy változnak az általad felsorolt adatok, és mennyit kell érte fizetni és ami fontosabb, mennyi idő alatt lesz kész?

2017. ápr. 24. 20:22
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Van egy legyártási idő illetve a posta két nap alatt juttatja el a címedre. A fióki átvétel talán egy nappal gyorsabb. (Ezt én kalkuláltam ki abból, hogy a posta hogyan kézbesít, házon belül valószínűleg belső futár gyorsabb.)


Tehát legalább egy hét mindenképpen lesz.

Új kártyaadatok az új kártyához lesznek, a mostani kártyádhoz a mostani adatok tartoznak.


Általában nem muszáj visszaadni az új kártyát, lehet egyszerre kettő is, de miután az újat megkaptad, a régit tanácsos visszaadni a díjak miatt.


Viszont mivel a junior kártya kedvezményes, elképzelhető, hogy egyszerre nem lehet kettőd, tehát vagy azonnal leadod a régit, az új megigénylésekor vagy pedig fióki átvételt kérsz és az átvételkor adod le a régit.

2017. ápr. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!