Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Valaki segít nekem abba hogy...

Valaki segít nekem abba hogy electrum bitcoin tárcámra hogy tudok venni bitcoint mr. Coinról? Kitöltöttem mindent, csináltam bitcoin számlát is.

Figyelt kérdés

Szóval mindent megcsináltam. Megkaptam az utaláshoz szükséges kódot is amit közleménybe kell írnom.


És hogyan tovább? Holnap elmegy az utalás... És hogy fogom majd azt átküldeni egy másik tárcára? Mire kell mennem? Mert ami van neten, nekem más a leírás.

Valaki?



2017. ápr. 24. 23:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Electrum írja ki a te Bitcoin címe(i)d. Azt adod meg a Mr. Coin oldalon. Arra fog érkezni a Bitcoin az Electrumban fog megjelenni.
2017. ápr. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!