Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lehet olyan hitelkártyát...

Lehet olyan hitelkártyát igényelni, amely csak pár hétig, vagy egy hónapig érvényes, és ha igen, mi a legkisebb összeg, amivel fel lehet tölteni a hitelkeretét?

Figyelt kérdés
Csupán egyetlen dolgot szeretnék csak megvásárolni.

2017. máj. 5. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
vegyel fel szemelyi kolcsont ra, en nem hitelkartyaznek
2017. máj. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Maximum 10ezer forintról lenne szó, ennyiért pedig szerintem képtelenség lenne a személyi kölcsön igénylése. Külföldi szolgáltatótól akarok vásárolni, így nincs sok választásom (még a PayPal-hoz is muszáj bankkártyát szereznem).
2017. máj. 5. 20:27
 3/7 anonim ***** válasza:

10ezres hitelkeretet nem adnak.

Milyen szolgáltató aki csak hitelkártyát enged?

Jó eséllyel elég egy dombornyomott kártya is.

2017. máj. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
prepaid bankkártyát akarsz szerintem
2017. máj. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
bammeg 10ezer ft-ot nem tudsz kolcsonkerni valakitol?
2017. máj. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#4


A prepaid bankkártya jól hangzik, csak attól tartok, hogy sokat levesznek a feltöltött pénzből.


#5


Jobb lett volna, ha csendben maradsz. Van fizetésem, tehát kitelik az a 10ezer, csak bankszámlám nincs. Mások bankszámláját pedig nem akarom használni.

2017. máj. 6. 17:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja ertem. Hat lehet, hogy penzed van, de az eszed az nincs.
2017. máj. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!