Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bankkártya csináltatásnál úgy...

Snorbi2000 kérdése:

Bankkártya csináltatásnál úgy hallottam 5000 Ft-ot kérnek el. Ezt az összeget el is költhetem? Vagy csak megcsináltatni ennyi?

Figyelt kérdés

2017. máj. 16. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:
7%
Hú, de nagy összeg.
2017. máj. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%

Ez a kibocsátói díj. A kártya első alkalommal történő igénylésekor számítják fel, a lejárat miatt szükséges cserekor már nem.

Ezen kívül van évente fizetendő tagsági díj, felfoghatod úgy is, hogy használati díj. (Vannak akciók, olyan számlacsomagok, amikor az első évben ezt nem kell fizetni.) Mielőtt megkérdeznéd: ha nem használod a kártyád, az éves díjat akkor is kell fizetni.


Ezeket az összegeket elköltöd a pénzedből, mikor levonják. Ismét, nem költheted el. Azaz, megcsináltatni ennyi; illetve évente másmilyen valamennyi a használatért fizetendő díj.

2017. máj. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
87%

"úgy hallottam"


innentől nincs több kérdésem...

2017. máj. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!