Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan tudok OTP hitelkártya...

Hogyan tudok OTP hitelkártya számlához új bankkártyát igényelni?

Figyelt kérdés

Mivel elhagytam/ellopták a pénztárcámat így kénytelen voltam az összes benne tárolt bankártyámat letiltani.

Köztük volt egy AmEx is. A normál folyószámlához egyszerűen tudtam másik kártyát igényelni az Igénylések -> Bankártya meüpontban, majd kiválasztottam a számlaszámot és a kártya típusát.

De a hitelkártya számlát nem tudom kiválasztani (benne sincs a listában) illetve az ott igényelhető kártya típusok között sincs AmEx.


Hogyan tudnék új kártyát igényelni? Van erre lehetőség az OTP Direkten, vagy személyesen be kell mennem egy bankfiókba?


2017. máj. 24. 12:48
 1/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
A Direkten belül az alsó sávban van egy Chat. Ott biztosan meg tudják mondani.
2017. máj. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Személyesen mindent el tudsz intézni. Vidd magaddal az összes szerződést, számlát, mindent.
2017. máj. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hitelkártyát csak a fiókban intéznek már meglévő hitelszámlához is. Úgyhogy kénytelen vagy bemenni.
2017. máj. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem telebankon is lehet. Élőszóban elmondod az operátornak.


De ha úgy nem, akkor a fiókban biztos.

Szerződést nem kell vinned természetesen. Csak személyi igazolványt és lakcímkártyát.

A rendőrségi jegyzőkönyv pedig talán arra jó, hogy a bank megtérítsen költségeket, de ennek részleteit nem ismerem.



Nem vagyok OTP ügyfél, általánosságban írtam ezeket, de helytállóak.

2017. máj. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És amúgy a szerződéseket felesleges bevinned, az megvan az OTP-nek is, személyazonosító igazolvány és lakcímkártya fog csak kelleni.
2017. máj. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!