Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A provident miatt felkerülhete...

A provident miatt felkerülhetek a khr-be?

Figyelt kérdés
Van egy áruhitelem a khr-ben,de mivel nem vettem fel áruhitelt arra tudok gondolni,h a provident tett fel.
2017. jún. 20. 07:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nooormális, Margit?!
2017. jún. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mi bajod van?
2017. jún. 20. 07:37
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
Ha volt Provident hiteled, és nem fizetted, akkor igen.
2017. jún. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Koplárovics Béci ***** válasza:
27%
Minden hitel bekerül a KHR-be. A rendesen fizetett is. De nem áruhitelként kellene megjelennie (esetleg kisösszegű hitelként).
2017. jún. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%

Igen, felkerülhetsz.

Én mindig úgy röhögök az ilyeneken :D Felvett áruhitelt, nem tudja fizetni, aztán sír :D Haláli.

2017. jún. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
"jó ötlet volt a provident"
2017. jún. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%

Providentnek is kötelessége feltennie a KHR listába az adósait.


Ugyanúgy a pozitív és negatív adóslistára is.


Az aktív illetve passzív státusz is ugyanúgy működik mint a banki hitelek esetén.

2017. jún. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
13%

5-ös, szívből remélem, hogy te is kerülsz olyan helyzetbe, hogy nem lesz más megoldás, csak a hitel. Akkor szívesen megnézem majd, hogy röhögsz magadon. Gondolom valami mamahoteles ostoba egyed lehetsz.

Persze kérdés, hogy a kérdező mire vette fel, mert ha plazmatévére, az tényleg ökörség volt.

2017. jún. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
#8-as mit is nevezünk "olyan" helyzetnek? Mikor a proli ráfeszül, hogy neki 300e-es tv kell a 110e forintos fizetésevel, vagy elhitte a reklámnak, hogy hosszú volt a tavalyi év és érdemes hitelből nyaralni egy hetet luxus körülmények között? Mert ezekr volt szó.
2017. jún. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%

"5-ös, szívből remélem, hogy te is kerülsz olyan helyzetbe, hogy nem lesz más megoldás, csak a hitel. Akkor szívesen megnézem majd, hogy röhögsz magadon. Gondolom valami mamahoteles ostoba egyed lehetsz.

Persze kérdés, hogy a kérdező mire vette fel, mert ha plazmatévére, az tényleg ökörség volt."


5-ös vagyok. Nem vagyok mamahoteles, mivel már családom van. Szép is lenne 30 felett otthon lakni. Sosem fogok olyan helyzetbe kerülni, hogy áruhitelt kelljen felvennem érted? :) Semmire. Mivel nekem nem kell plazmatévé, ájfón, meg minden ilyen baromság hitelre, mint a legtöbb prolinak. Ha valamire szükségem van, akkor összegyűjtöm rá a pénzt. Ha meg elromlik valami, akkor veszek használtan olcsón egy másikat, amíg nem tudok újat venni. Tudod nem mindenki olyan gyökér, hogy rohan áruhitelért ha kell neki valami :D

2017. jún. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!