Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Félretájékoztattak a bankban...

Félretájékoztattak a bankban lakáshitellel kapcsolatban, ebből anyagi károm keletkezett. Mit tehetek ilyenkor?

Figyelt kérdés

Ők is elismerték, hogy hibázott az ügyintéző.

Panaszt tettem, de félek, hogy semmi nem fog történni.

Más ügyben is jártak már el jogtalanul, (ezt is elismerték) már kezd elegem lenni.


2017. júl. 4. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbálj velük megegyezni és ha nem megy, akkor fordulj a bankok felügyeleti szervéhez.
2017. júl. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A szóbeli tájékoztatás egy dolog, amit aláírtál (olvasás után), az meg a tény. Ha aláírtad, édesmindegy, mit mondtak.
2017. júl. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem írtam alá semmit, információt kértem, többször, több ügyintézőtől, mind ugyanazt mondta.(Telefonon is, arról van hangfelvétel gondolom.) Amikor mentem volna aláírni (és addigra már pénzt költöttem a dologra) akkor közölték, hogy ja, ezt így mégsem lehet, rosszul tudta.
2017. júl. 4. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!