Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Paypalra szeretnék regisztráln...

Paypalra szeretnék regisztrálni viszont, a kártya megerősítésnél 400 ftot levont. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Szerettem volna regisztrálni a PayPalra egy OTP junior bankszámlával, ugyanis láttam kérdéseket, hogy elvileg 18 év alatt ugye nem kellene regisztrálni paypalra, de nem veszik észre vagy nem tudom.


A kártya megerősítésnél levont 400 ft-ot, utánanéztem és valamilyen számlakivonatot mondd, hogy azt nézzem meg és ott lesz 4 db számjegy amit majd be kell írni. Viszont fent az otp honlapján sehol sem találom, és a bankszámlánál sincs bekapcsolva az SMS küldés, emailemen sem volt semmi, a bankba pedig nem szeretnék bemenni, valami megoldás?



2017. júl. 13. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
belépsz a netbankba, és ott megnézed. ha nincs netbank hozzáférésed, akkor regisztrálsz(nem tudom, de szerintem ehhez lehet mégis be kell menned)
2017. júl. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
otpnél is van netbank vagy micsoda? bocsi én ehhez annyira nem értek, csak nem találok otpset
2017. júl. 13. 20:12
 3/3 anonim válasza:
A 400 ft-ot azért vonták le ,hogy lássák érvényes-e egyáltalán a bankkártyád, és te neveden van a hozzátartozó bankszámla. A terhelési összesítőben látszódni fog a levonáshoz tartozó közleményben a négyjegyű kód (számjegy), mivel netbanki hozzáférésed nincs, vagy bemész a bankba személyesen és megmondják, vagy megvárod a papír bankszámla kivonatot, amit várhatóan jövő hónap elején kapsz meg. Jó tanácsként mondom ne játssz a paypallel, mert zárolják a fiókodat, és ha nem tudod igazolni a jogos használatot ( pl személyivel, bankszámla kivonatokkal....), ugrik a pénz ami rajta volt, mert zárolják.
2017. júl. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!