Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel

A kérdés
sas28 nevű felhasználó kérdése:

Hitel van a kocsimon de el szeretném adni. Lenne egy vásárló aki kp-ben fizetne érte. Ilyenkor az autót, hogy lehet eladni?

07-17 16:19  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Banki engedély nélkül sehogy . Elsőként ott érdeklődj.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 07-17 16:35 Privát üzenet
Ezt nem engedély, hanem pénz kérdés. Kifizetitek a fennmaradó hitelt és megkapjátok a forgalmit. Másik megoldás, hogy átvállalja az új tulaj a hitelt, de hitelképesnek kell lennie ám.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 43%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 07-17 18:24 Privát üzenet
És milyen kocsi?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 43%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 07-17 18:24 Privát üzenet
Pontosan, nem igazán az engedély a kérdés. Ugyanis a bank 100-ból 100x azt fogja mondani, hogy tőle mehet, de ő kéri a teljes hitelösszeget és csak akkor fogja kiadni a törzskönyvet.

Tehát ez úgy szokott működni, hogy együtt bementek a bankba a vevővel, ő kicsengeti a hiteledet, a maradék pénzt (már ha van..) odaadja neked.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 07-17 18:27 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
PayPal számlára utalásnál a PayPal-en és a netbankban nem azonos a név, illetve nem adtam meg transfer id-t, ilyenkor a pénz vissza érkezik a számlára vagy elveszett?
Félretájékoztattak a bankban lakáshitellel kapcsolatban, ebből anyagi károm keletkezett. Mit tehetek ilyenkor?
Mit tehet a Vagyonőr, ha az üzletben ''besipol'' az egyik vásárló kifele menet?! Mi ilyenkor a jogos intézkedés?
Mi a teendő olyankor hogy ha én egy boltban dolgozom és egy vásárló számlát kért tőlem, én adtam neki de véletlenül a számla mellé odaadtam a blokkot is? Nem tudom visszaszerezni..
Mit tud tenni ilyenkor a vásárló, hogy neki legyen igaza?
Mit tehet ilyenkor a vásárló?

Kérdések a Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Banki ügyek, kamat, hitel rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu