Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért nem lehetséges a vásárlás?

Miért nem lehetséges a vásárlás?

Figyelt kérdés
van 50ezer hitelkeretem és nem tudok se pénzt felvenni, se vásárolni. miért?

2017. júl. 23. 09:42
 1/7 anonim válasza:
100%

Nem lehetséges hogy zárolták a kártyát ?

nekem is volt ilyen hogy volt pénz a számlán de hiába a kártyát nem tudtam használni csak ha be mentem a bankba

2017. júl. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a netbankba se tudok belepni neten, csak az appon keresztul. mondvan, hogy "lejart a smartbank" vagy ehhez hasonlo es regisztraljak ujbol. de pentekig ugy dolgozok, hogy bemenni se tudok az otpbe. ilyenkor mit tudok tenni?
2017. júl. 23. 09:48
 3/7 anonim válasza:
Szerintem próbálj valahogy be ugrani a bankba és az ügyfélszolgálaton rendezni mert másképp úgysem fogsz tudni hozzáférni a kerethez......
2017. júl. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
telefonon kapok informaciot rola? illetve az 0-24es ugyfelszolgalat?
2017. júl. 23. 09:57
 5/7 anonim válasza:
Igen azt még tudom ajánlani hogy a 0- 24-es vonalat hívd és mond hogy a sorban állsz a boltba és nem tudsz fizetni ilyenkor mi a teendő
2017. júl. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem tudom merre laksz, de sok üzletközpontban van hétvégén bank nyitva, hátha ott is megtudjak nézni
2017. júl. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
pesten. bar ma is dolgozok...
2017. júl. 23. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!