Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan szerezzek banki tranzak...

Hogyan szerezzek banki tranzakció-azonosítós tranzakció állapota végrehajtva bizonylatot elektronikus banki átutalás igazolására?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy olyan időpontban utaltam át a nyelvvizsgámra a díjat mikor nem volt a rendszer nyitva így átutaláskor nem kaptam csak egy olyan igazolást amin a tranzakció állapota várakozó és ezt nem fogadták el. Feltölteni a bizonylatot/igazolást csak egy képben lehet és az alábbiaknak mindenképpen szerepelnie kell benne: Elektronikus banki átutalás igazolására az átutalás igazolásának olyan képernyő másolatát töltse fel, amin a banki tranzakció-azonosító is látszik! A feltöltött képen legyen beazonosítható a küldő bank, legyen rajta legalább a befizető neve, a befizetett összeg, a feladás napja, a tranzakció-azonosító szám és a célszámla. Továbbá: Várakozó státuszú utalást NEM fogadunk el. Könyvelt értéknappal rendelkező utalási bizonylatot szíveskedjen feltölteni vagy elküldeni a Nyelvvizsgaközpontnak. Sajnos ezzel csak az a baj hogy ha ilyet akarok letölteni azon nem szerepel több mint a fele adat ami nekem kéne. OTP-s banknál vagyok egyébként.

#átutalás #igazolás #bizonylat #tranzakció #internetes utalás #végrehajtva #várakozó tranzakció állapot #tranzakció-azonosító #tranzakció szám #utalási dátum
2017. aug. 8. 03:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Akkor küldd el amit csak tudsz és ha nem fogadják el, menj be egy OTP fiókba és kérdezd meg mit lehet csinálni.


Esetleg hívd fel a bankot, mondd le az utalást és csináld meg újból.

2017. aug. 8. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
ha nem töltesz fel semmit, akkor is egy-két nap és átvált fizetvére. Amúgy másnap lekért számlatörténeten minden ami kell, látszik.
2017. aug. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!