Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért nem veszi le a bankkarty...

Miért nem veszi le a bankkartyamrol a pénzt az App Store ha fizetek vele?

Figyelt kérdés
Elfogadta a kártya számom mindent ossz vissza 1050ft van a bank kartyamon és egyszer 1090ft ért vásároltam egy játékba utána meg 2x 349ft ért de nem vett le egy forintot sem a bankkartyamrol ! Ez hogy lehet ? Segítsen nekem valaki nem értem én Ezt! Egyébként otp junior kartyam van ha ez segít

2017. aug. 17. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet meg van terhelve a kártyád és amikor pénz kerül rá, akkor majd levonja.


Ha van netbank belépőd, akkor lehet ott mutatja, hogy meg van terhelve és mínuszban vagy csak most este nincs jóváírás illetve terhelés és mondjuk majd holnap 8 óra után számolja el a rendszer.



Csak tipp.

2017. aug. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az Amazon például az e-book vásárlásaim költségét sokszor nem vonja le azonnal, van, hogy csak órákkal később. De a könyv már az olvasón van rögtön. Jártam is ezért úgy egyszer, hogy megvettem egy könyvet, utólag kiderült, hogy nem volt anniy pénzem (1 forint hiányzott) - írta az Amazon, hogy 30 napon belül intézzek valamit. Ez hétvégén történt, hétfőn kifizettem.
2017. aug. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a valaszaitokat kedvesek vagytok
2017. aug. 17. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!