Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nekem OTP Junior bankkártyám...

Nekem OTP Junior bankkártyám van és nem tudok online vásárolni, valamit be kéne állítanom? Ha igen akkor hol?

Figyelt kérdés
otpjunior
2017. aug. 20. 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem minden bankkártya alkalmas netes vásárlásra. Nézd meg a szerződésben mi van . Vagy az OTP oldalán hogy pl OTP junior MasterCard vagy maestro alkalmas e .
2017. aug. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja hát én G2A-n próbáltam vásárolni akkor ezek szerint ott nem engedi az OTP Juniort :/
2017. aug. 20. 23:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Dehogynem engedi, csak te rontod el.
2017. aug. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is otp junior kártyám van. Vagy azért nem tudsz vásárolni mert nincs elegendő pénz rajta, vagy van egy limited amit túlléptél már, vagy valamilyen korlátozás szüleid rárakattak, vagy amit írtak előttem is hogy elrontod
2017. aug. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Van rajta több mint 6000 forint de steamen,g2a-n nem engedi magyarul sehol sem.
2017. aug. 25. 16:11
 6/6 anonim válasza:

Hany eves vagy? Ha 14 alatt akkor olyan a kártyád amivel nem lehet!

Ha 14 felett akkor szerintem menj be a bankba es kerdezd meg

2017. aug. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!