Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Otp junior bankkártya aktiválás?

Otp junior bankkártya aktiválás?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy alá kell írnom hátul a kártyám, majd betenni az ATM-be és megnyomni a kártxa aktiválást. De ezután mit kell tenni? Pin kódot se kaptam

2017. aug. 23. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Mi a halálért nem kérdezted meg a bankban amikor csináltattad?
2017. aug. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"Pin kódot se kaptam"


Az a helyzet, hogy amikor mi voltunk a Juniort csináltatni, akkor a szerződéskötésnél kérték, hogy adjon meg egy PIN kódot a fiam - és amit akkor ott megadott az ügyintézőnek, azzal kellett aktiválni a kártyát, amikor megjött.

Nem rémlik Neked valami ilyesmi...? :-)

2017. aug. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hűűű, azt hiszem, most nagy hüleséget írtam :D :D(2-es vagyok) - mert az a jelszó volt, amit ott meg kellett adnia.

Ezt jól összekevertem, pardon.

2017. aug. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs benne a levélben, amit a kártyával kaptál?
2017. aug. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
20%
telefonon keresztül is lehet aktiválni tudtom szerint, Otp junior meg alapból nem kér pinkódot, se kódot
2017. aug. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

#2 nem mondtál hülyeséget, az PIN jelszó volt :)

Amúgy kedves kérdező, amikr kaptad a kártyád, akkor egy levélen volt rajta maga a kártya. Annak a hátoldalán az első pontban le van írva, hogy hányféle képpen tudod aktiválni :)

2017. aug. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. :) Sikerültmt megoldani. :)
2017. aug. 28. 00:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!