Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Milyen hitelkártyára érdemes...

Milyen hitelkártyára érdemes váltani az Erste Joker kivezetése után?

Figyelt kérdés
Eddig 3 év alatt 100ezer Ft+ jóváírást kaptam, de sajnos kivezetik a kártyát, a Max, amit kapok pedig abszolút nem szimpatikus. Milyen kártyára érdemes váltani? Néztem az OTP Bonus Gold-ot, szimpatikusnak tűnt, de hátha van értelmesebb lehetőség is.

2017. szept. 9. 22:19
 1/2 anonim ***** válasza:
73%

[link]


Ez egy nagyon nem hivatalos anyag, pusztán egy újságcikk, de a felsorolás miatt linkeltem be.


Elindulni el lehet vele, de utána nézd meg a bank honlapján a részletes hirdetményt, ne csak a rövid leírást!



A Jokert most vezetik ki a szeptemberi fordulónap után, igaz?

Nekem nem Joker van, csak hallottam.

Mennyivel előtte tájékoztattak róla? Rendesen, írásban, tértivevényes levéllel?

2017. szept. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Kiszámoló.hu-n is volt nemrég összehasonlítás. A lényeg, hogy a jó kiskapukat már minden bank bezárta. Egyebkent a maxxal ugyanannyi jóváírást fogsz kapni, csak erste forint formajaban. Egy kicsit macerásabb, de annyira nem vészes.


Nem küldtek tértivevényes levelet, az értesítést semnsiették el. Nálunk a család minden tagja augusztus utolsó hétében kapta meg a levelet. De egyébként nem kell semmi extra a bank részéről, ugyanis csak egy visszavonásig érvényes akciót szüntet meg. A hitelkártya kondíciói, díjai, kamata stb nem változik. Csak a hozzákapcsolt vásárlói program szűnik meg.

2017. szept. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!