Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Most 2017-ben hogyan zajlik a...

Most 2017-ben hogyan zajlik a rolnizott apró pénz beváltása?

Figyelt kérdés
Összegyült 3500ft apró amit berolniztam, de nem tudom, hogy hogyan zajlik egy ilyen manőver a postán v. a bankban. Aki tudja és leirja az sokat segítene!
2017. szept. 24. 10:01
 1/3 anonim ***** válasza:
5, 10, 20, 50 Ft-osokat 50 db-bal kell rolnizni, a 100-ast 20-asával, a 200 Ft-ost 40-esével. Ráírod mi van benne, hány darab milyen összeggel. Név/cím, esetleg telefonszám rá. Postán kitöltetnek veled (néhol xarnak rá) kötelező nyilatkozatot, hogy vállalod a felelősséget a tartalomért és ha hiányzik valamelyikből utólag kifizeted. 50 dbig ingyen váltják címletenként , utána kezelési költséggel. De ha csekket fizetsz be vele, akkor beleszámolják.
2017. szept. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Legegyszerűbb, ha bemész a Magnet Bank Balassa Bálint utcai fiókjába, ott van egy apróváltó gép, csak beszórod az aprót (rolnizni sem kell), megszámolja és kiad egy blokkot. Ezzel mehetsz a pénztárhoz, ahol kifizetik.

És nem kell, hogy náluk legyen számlád, 5000Ft alatt ingyenes a váltás, kezelési költség sincs.

2017. szept. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Legegyszerűbb, ha bemész a Magnet Bank Balassa Bálint utcai fiókjába, "


Már akinek...nekem pl nem érné meg...

2017. szept. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!