Feketeszisza kérdése:

Provident hitel otthoni szolgáltatás lemondása?

Figyelt kérdés

Nem ítélkezést kérek,muszáj volt a kölcsön.

Elköltözünk,és leszeretnénk mondani az otthoni szolgáltatást.

Tudom,hogy egyszeri díja 10.000 Ft. Kb.

Mennyivel jövök ki olcsóbban? Rögtön fog látszódni a különbség? Jelenleg 26.000 kb a havi törlesztési díj,kevesebb lesz,amint lemondtam a szolgáltatást?

Köszi a válaszokat.



2017. okt. 18. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem nézed meg a szerződést, vagy kérdezed meg tőlük?

Amúgy van olyan, hogy az ember providentre szorul, ez nem elítélendő.

De az otthoni szolgáltatás igénybevételéért jár a f@ckorbács, az online kalkulátor szerint havi 26.000 az heti 6.160 Ft, ennél feljebb nem megy a kalkulátor - ez 150.000 kölcsönösszeget jelent amelynél az Otthoni Szolgáltatás teljes díja: 94 500 Ft, Teljes visszafizetendő összeg: 258 675 Ft.

Zseniális.

2017. okt. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de ezt a sok kérdést miért nem a Providentnek teszed fel? Amúgy nem tudom, hogy tudod lemondani, hiszen kötöttetek egy szerződést, amely szerint otthoni szolgáltatással veszed igénybe, ahhoz, hogy ezt megváltoztasd, fel kell mondani a szerződést - ebben az esetben viszont ki tudja, milyen feltételek lépnek életbe?

(talán az is lehet, hogy akkor egy összegben ki kell fizetni)

Attól, hogy elköltöztök, még máshol lehet, hogy ugyanúgy házhoz jönnek.

2017. okt. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Kivancsi vagyok a tapasztalatokra. A szerzodesben annyi all hogy egyszeri 11ezer ft a lemondasi dij es utana bankszamlan keresztul kell utalni. Azert kellett az otthonit valasztani mert hirtelen kellett a penz. Felfogom hivni a providentet de olvastam mar olyat hogy felretajekoztattak valakit mert nekik jobban megeri.

A szerzodes tele van kis aprobetus erthetetlen resszel. Pl az otthoni kihelyezes dija 105.000 ft ezt meg kell fizetni. Nem hinnem hogy 105.000be kerult egyszer kiszambazni. Egyebkent azert van ez az oldal hogy kerdeseket tegyunk fel. Es leginkabb tapasztalt providentes valasza erdekel, nem olyane aki csak hallott rola.

2017. okt. 19. 09:03
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja es nem 150.000et vettunk fel es az online kalkulator szar. Oda vannak irva valami dijak de osszevissza penz osszegek..
2017. okt. 19. 09:05
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor beszéld ezt meg a providentesekkel, ugyanis a provident meglepő módon tele van tapasztalt providentesekkel.
2017. okt. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

A providentesek azt mondják,ami nekik kedvező. Ha lemondom az otthonszolgáltatást,akkor nekik az veszteség. Csak 105.000 Ft lenne elvileg,a kihelyezés..hogy kijött a nő odaadni a kölcsönt..

Szóval. Megkérdeztük,de azt mondták ne mondjuk le,helyette havonta nyomjunk bele többet,mint a kölcsön,magyarán törlesszünk elő..

2017. okt. 20. 11:49
 7/10 anonim ***** válasza:
Lemondani az otthon szolgáltatást egyszerű és költséghatékony. Valóban van a 11e felmondási díj meg az otthon kihelyezés díja, de megspórolod a további otthonszolgáltatás díját. Kb a fele lesz a törlesztőd.
2017. okt. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszi,szerintem lemondjuk decemberben,mert most ebben a hónapban a hitelen felül nincs plusz 11 ezer forintunk lemondogatni :D

Kösziiii

2017. okt. 25. 12:17
 9/10 anonim válasza:
Szia! Régi kérdés, de ugyanebben a helyzetben vagyok, végül hogyan sikerült lemondani? Ki kellett fizetni a 100 ezer forintot?
2017. dec. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Erre én is kiváncsi volnék.
2022. aug. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!