Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP Webkártya nektek mennyi...

OTP Webkártya nektek mennyi idő alatt lett kész?

Figyelt kérdés

A héten voltam bent megigényeltem, azt mondták másfél hét mire kész lesz és hogy majd lesz a netbankban az üzenetek között egy üzenet hogy kész. Másnap mikor beléptem a netbankba nagy meglepetésemre ott volt a webes számla, üzenet még nem volt. (webkártya adatokat próbáltam lekérdezni azt írta nem elérhető)

Ilyenkor már lehet használni, vagy várjam meg az üzenetet?



2017. okt. 22. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:

A számlát már tudod használni, de a kártyaadatok nélkül nem sokra mész vele.

Arra emlékszek, hogy volt valami macera ezzel, hogy elkészült, volt már száma, de még nem működött. Nagyon régen voltam OTP-s, már nem emlékszem pontosan.

2017. okt. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
A webkártya úgy működik, hogy van egy külön bankszámla (amire amúgy csak a saját számládról tudsz pénzt tenni, és csak arra is tudsz átrakni a vásárláson kívül), és ehhez a számlához fog tartozni a webkártya, tehát majd az ezen a számlán lévő pénzt tudod elkölteni. Azaz: számla már van, kártya még nincs.
2017. okt. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Rákattintottam a zöld kézre.
2017. okt. 22. 16:57
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Annak idején úgy emlékszem nekem másnap vagy harmadnap már a netbankban megvoltak az adatai, tehát használható volt.


Plasztik kártyát nem gyártanak le.


Ez három éve volt.

Egy ideje már nem vagyok OTP-s.

2017. okt. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 1 hónapja igényeltem és azóta se hozták létre.. A webkártya adatok nélkül meg használhatatlan. A webszámla nekem is egyből kész volt. Szóval lassan bemegyek és megkérdezem, hogy wtf van.
2017. okt. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na ma lett kész. Múlt hét csütörtök voltam bent h kell. Már ott vannak a webkártya adatokban a kártyaadatok meg jött is egy üzenet hogy kész lett.
2017. okt. 25. 15:30
 7/7 anonim válasza:
Akkor nekem szerencsém volt, mert szerdán mentem be, következő hétfőn megvoltak az adatok.
2018. jan. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!