Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Milyen bankkártyát érdemes...

Milyen bankkártyát érdemes csináltatnom? 18/l

Figyelt kérdés
Májusban érettségiztem,halasztok egy évet.Szeptemberben megkezdem egyetemi tanulmányaimat,tehát most nincs tanulói jogviszonyom,viszont dolgozom.Erstés bankkártyát szeretnék,de milyet?Annyi féle van,valaki segítene?:)

2017. okt. 23. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Mastercard vagy Visa.
2017. okt. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Maestro-t.
2017. okt. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
65%

Több banknak is van diákszámlája, van ahol hallgatói jogviszonyhoz kötik (ami neked most nincs), van amelyik életkorhoz.

Az Erste nem tudom melyikhez.


Ha nem vagy jogosult, akkor talán jobban megérné mondjuk OTP, K&H, stb... fiataloknak való számlája. Persze ahol életkor alapon lehet nyitni.

Vagy ragaszkodsz az Erstehez?


Diákszámlához sokszor alapból Maestro kártya jár, ami kevésbé elfogadott mint a Mastercard vagy a Visa. Nem tudom az Erste milyet kínál hozzá, de biztos kérhetsz másfajtát is.

Éves díja kb. 3000-3500 ft, ha elektronikus kártyát kérsz.


Dombornyomott kártyát nagyon kevés helyen követelnek meg, nem hinném, hogy olyan helyen akarod használni.

2017. okt. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!