Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Külföldi banktól lehetséges...

Külföldi banktól lehetséges hitelt felvenni, ha itthon passzív khr-es vagyok?

Figyelt kérdés
Konkrétabban, multinál dolgozom, Budapesten. Ha létrehoznék egy nem magyar számlát, és oda menne a fizum, akkor meg lehet így kerülni a khr-t? Nincs adósságom és jól keresek, de sajnos egy régi ügy miatt még 5 évig passzívként khr listás vagyok.
2017. nov. 2. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Tüzetesebb vizsgálat után passzívként is kaphatsz idehaza hitelt, csak magasabb kamattal.
2017. nov. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Magyar munkaltato biztosan nem utalna a fizetesedet kulfoldi szamlara, mivel az neki plusz koltseg.
2017. nov. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
azért egy külföldi számlanyitás nem csak úgy megy, hogy besétálok, jónapot, nyitnék egyet... sok helyen kérnek lakcímet, munkaigazolást is...
2017. nov. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elsőnek köszönöm, ez biztató. Nem magyar a munkáltató. Nyitottam már bankszámlát...
2017. nov. 2. 15:35
 5/6 anonim ***** válasza:
akkor miért is nem a bankot kérdezed meg erről, ahelyett, hogy itt totóznánk? :D
2017. nov. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azért, hogy etessem a magadfajta trollokat 64%.
2017. nov. 2. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!