Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Azonnali személyi kölcsön? FONTOS

Azonnali személyi kölcsön? FONTOS

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, párommal élek együtt. Mindketten dolgozunk (bejelentett munkahelyen). Viszont most történt pár dolog, ami miatt személyi kölcsönhöz kéne sajnos folyamodnunk. Nem olyan túl nagy összeg 100.000-150.000 forintról lenne szó. Nézegettem a bankok honlapjait, illetve providentet, de nem igazán jöttem rá, hogy lehetséges-e, vagy csak elkerülte a figyelmem, hogy van -e lehetőség azonnali kölcsön felvételre. Minden papírt tudok hozzá vinni rögtön. Törleszteni természetesen tudnánk rendesen, csak ezt a nagyobb kiadást kéne " átvészelni ". Lehetséges azonnal kölcsönt felvenni ?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2017. nov. 19. 15:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Van csak nagyon sokba kerül!

Ha tudsz várni egy hetet, sokkal olcsóbb!

2017. nov. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!