Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Idős ember vagyok, így nem...

Idős ember vagyok, így nem nagyon értek ezekhez az úri huncutságokhoz. A közelben csak OTP ATM van, erről tudok-e a Raiffaisennél vezetett számlámra befizetni?

Figyelt kérdés

#bankautomata #számlára befizetés
2017. dec. 10. 05:22
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Èn inkább a netbankot ajánlanám,otthonrol kènyelmessen intèzhető minden,ha nincs kell csinálni eggyet,èn nem igazán bízom meg az atm-es utalásokba..
2017. dec. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudsz, kp-t befizetni csak saját bankfiókban lehet.
2017. dec. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

1-es, a netbank nagyon jó, de kp-t befizetni nem lehet netbankon keresztül :-)


Kérdezőnek: úgy van, OTP-s automatánál csak OTP-s számlára lehet befizetni - más bank számlájára nem.

Két eset lehetséges: vagy be kell menni a legközelebbi Raiffaisen bankba és ott befizetni, vagy ott megszüntetni a számlát, (ha csak OTP van a közelben) és az OTP-nél nyitni egyet.

2017. dec. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kérdezem, hogyan tudok Net bankot létrehozni?
2017. dec. 10. 09:36
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt is csak úgy, hogy be kell menni a számlavezető bankba és ott szerződést kötni a netbankos belépésekhez.

Nem tudom, mennyire járatos az internet világában, de bár a netbank kényelmes, de a netbankba való belépés nem túl egyszerű (főleg egy idősebb embernek): azonosító, számlaszám, jelszó, esetleg telefonra jövő sms kód a belépéshez) stb Persze meg lehet szokni, de néha még fiatalok is elfelejtik a jelszót, stb.

Kp. befizetésre pedig nem használható, mint írtam. Átutalásra, fizetés, különböző pénzek érkezésének figyelésére alkalmas, csoportos átutalással számlák fizethetők (azok netbank nélkül is), stb

2017. dec. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!