Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Regisztráltam PayPal-ra hogy...

Regisztráltam PayPal-ra hogy tudjak rendelni online. A security code-nál levonta a 400-at (amit elvileg majd vissza ad). Mi van ha levonta az összeget de a tranzakció nem érkezett meg. Mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés
És ha holnapig nem kapok meg azt a kódot és nem tudom megerősíteni a Bank kártyámat vissza kapom a pénzem?
2018. jan. 3. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
úgy tudom igen
2018. jan. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha újra kérem azt a jelszót ami megint levonja a pénzt ezt is meg az előzőt is vissza kapom?
2018. jan. 3. 22:16
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy "levonta az összeget de a tranzakció nem érkezett meg"? Ennek a mondatnak semmi értelme. Vagy levonta, vagy nem, a levonás maga a tranzakció.


Egyébként először csak zárolásra kerül az összeg, 1-2 munkanap múlva könyvelik. Egyes bankoknál a zárol összegekről nem tudhatsz meg semmit, de könyvelés után mindenképp megjelenik a számlatörténetben a kóddal együtt.


Egyébként a megerősítésnek nincs határideje, és természetesen mindent vissza fogsz kapni, amit ilyen jogcímen levonnak. A következő kérdést megelőzendő, annak lesz pár nap átfutási ideje, szóval nem várd rögtön, hogy amikor beírod a kódot, már vissza is jött a pénz.

2018. jan. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :) Gépelés közben én is arra gondoltam hogy ez hülyeség csak máshogy nem tudtam magam kifejezni. Akkor gondolom csak várnom kell és majd megkapom a kódot.
2018. jan. 4. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!