Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A Fundamentás lakáskassza...

A Fundamentás lakáskassza szerződésem, ha eléri a 48 hónapos futamidő végét, akkor majd a szerződéses összeget át utaltathatom-e majd a bankszámlámra?

Figyelt kérdés
Csak annyiból érdekelne, ha majd ezzel ki akarom fizetni a lakásomat, akkor nyílván egyszerűbb lenne egy számlaszámról kifizetni a lakás tulajdonosát.

2018. jan. 16. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy nem. 48 hó lejárta után van még 3!! hónap türelmi idő, ezt én sem értettem és az után a fundamenta utalja az eladó bankszámlájára. Te azt a pénzt nem fogod látni.
2018. jan. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2018. jan. 17. 17:08
 3/3 anonim ***** válasza:
OTP utalta saját számlámra. Adásvételit kellett bemutatni hozzá. Fundat nem tudom, de elvileg lehetséges. Nekünk is egyszerűbb volt így, meg se kellett említeni a lakástakarékot az adásvételiben.
2018. jan. 18. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!