Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Erstebank Wizzair Hitelkártya...

Erstebank Wizzair Hitelkártya lemondása? Aláírást követő 14 napon belül?

Figyelt kérdés

A szituáció a következő: tegnapi nap folyamán sétáltam a plázában ahol is egy szép hosstess lány leszólított hogy van e 2 percem? Ott rontottam el hogy igent mondtam. El mesélték az előnyeit ennek az egész dolognak (Erste Wizzair hitelkártya) hogy milyen olcsón tudtak már ezzel utazni milyen jó minden stb stb. Sajna bedőltem és alá írtam egy pár papírt , de hazaérve utána olvastam a dolgoknak és rájöttem hogy semmi szükségem nekem ilyenre valamint nem is érné meg nekem. Tudom előbb kellett volna gondolkodnom. Leszeretném mondani minél előbb ezt az egészet és ebben szeretnék segítséget kérni, elég ha bemegyek a helyi Erste bankba és ott elmagyarázom a dolgot? Valamint mikor itthon el olvastam a papírokat az is feltűnt hogy a "kedves " ügyintéző nem is helyesen töltötte ki a papírokat.

Továbbá olvasgatva a neten azt láttam hogy arra kötelezhetnek hogy olyan 11.000 forint büntetést fizessek mivel egy éven belül mondom le , de máshol pedig azt láttam hogy az aláírást követő 14 napon belül egy szó nélkül el állhat az ember a dolgoktól.(nem is érdekelne az a 11.000ft befizetem én ha kell csak szabaduljak ettől az egésztől minél hamarább) Teljesen belátom hogy hülye voltam , tanulva a hibámból megfogadtam magamnak hogy soha többet ilyet. Örülnék neki ha lenne aki tudna segíteni leírni a menetét a dolognak vagy hogy járt e már hasonló helyzetben. KÖszönöm!



#lemondás #Erste Bank #wizz air hitelkártya
2018. jan. 19. 05:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Itt elmondják:

[link]

2018. jan. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Úgy gondolom nem lesz szükség az elállásra, mivel létre sem fog jönni a szerződés.


Munkáltatói jövedelemigazolást nyilván nem adtál le, mert úgysem volt nálad.

Ha ezt nem nyújtod be akkor a bank nem fogadja el a hitelkártya igénylésed.

Mivel nem jön létre a szerződés, felmondani, elállni sem kell tőle, tehát nem kell fizetned 11000 ft-ot, sem semennyit a megszüntetésre.


Ha a Erste Bankba érkezik a jövedelmed, akkor viszont nem is kell munkáltatói jövedelemigazolás, tehát valószínű, hogy az igénylésed pozitívan bírálják el, mert mindent teljesítettél ami feltétel.



Nekem is van Wizzair hitelkártyám, én szeretem, de ha nem érzed magad biztosnak benne, ne vállald!

A 14 napos elállást fejből nem tudom, amúgy is az én szerződésem régebbi, de a bank honlapján fent van a szerződés sablon, abban nézd meg.

Vagy telebankon kérdezz rá.

2018. jan. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! Telefonon eltudtam intézni a dolgot.
2018. jan. 19. 14:13
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy megéri, ha fegyelmezetten használod.
2018. jan. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 bogica87 válasza:
Hol, milyen számon sikerült lemondani? Wizz-nél, vagy Erste-nél?
2018. júl. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
engem is érdekelne, hogy-hogy lehetne megszüntetni (14 napon belül lennék még én is)
2018. nov. 3. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!