Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az otp. Nél mennyit kérnek el...

Az otp. Nél mennyit kérnek el hogy ha felakarom bontani a szerződést? Vagy ha nem megy rá pénz akkor mennyi a kezelési költség? Egyáltalán csinálnak kezelési költséget hogy ha nem megy rá pénz a kártyára?

Figyelt kérdés
Felszeretném bontani a szerződésem az otp.nél, eléggé csalódás ez a bank (számomra). De nem tudom hogy kérnek e el kezelési költséget vagy számolnak e fel költséget azért hogy ha nem megy rá pénz.
2018. jan. 22. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Bankszámlaszerződésre gondolsz?


Felmondhatod bármikor. Ha van kártya hozzá akkor 30 napos határidővel.

Nem tudom milyen csomagban vagy, de valószínű vannak költségek. Ha tartozásod van akkor ki kell egyenlítened, csak úgy tudod megszüntetni.

Ha pozitív az egyenleged, akkor pedig vagy elutalhatod másik számlára vagy készpénzben felveheted a fiókban.

Csak nullás számlát zárnak le.

2018. jan. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen a bankszámlaszerződésre gondoltam. Nincs rajta tartozásom. Nem sok pénzt hagytam rajta.
2018. jan. 22. 11:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj be és szüntesd meg! A kártyát le kell adnod, ezért legyen nálad.
2018. jan. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 xswerdy ***** válasza:
a konkrét számla kondicióit nem ismerjük, de a megszüntetésnek akkor szokott díja lenni, ha az nagyon hamar történik a számlanyitás után
2018. jan. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!