Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik kártyát válasszam...

Melyik kártyát válasszam meglévő OTP Simple folyószámlámhoz (hitelkártya)?

Figyelt kérdés

OTP Visa Classic betéti kártya

vagy váltsak át OTP Visa Klasszik hitelkártyára?



2018. febr. 2. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Mihez kell a kártya? Nem értem, miért egy betéti és egy hitelkártya között vacillálsz. A kettő teljesen másra jó.


Amúgy az OTP-nél az egyetlen értelmes hitelkártya a MasterCard Bonus. Az ad visszatérítést, a többi nem.

2018. febr. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tamas85hmvhely ***** válasza:

Szerintem maradj a betéti kártyánál ha nincs szükséged hitelkártyára.

A hitelkártyáknak rendkívül magas éves költségük van és a használatuk is elég költséges lehet nem kellő körültekintéssel. 25-40% éves kamat között lehet használni egy hitelkártyát.

Szerintem ha nincs kimondottan szükséged hitelkártyára, akkor maradj a betéti kártyánál. A Visa Classic egy rendkívül jó választás, mert szinte mindenhol elfogadják. De épp ua jó a Mastercard Classic is.

2018. febr. 3. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Épp olyan jó a számlacsomaghoz tartozó, alap Mastercard Online nem dombornyomott kártya is. A mai világban már nem túl sok értelme van dombornyomott kártyát igényelni.


A hitelkártya meg jó dolog tud lenni, ha az ember okosan használja.

2018. febr. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!