Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mivan akkor ha nekem van egy...

G.Béci kérdése:

Mivan akkor ha nekem van egy sz. Kölcsönöm. Amit havonta vonnak de akkor amikor vonni kéne nem tudják levonni az összeget a számlámról?!

Figyelt kérdés
Gondolom késedelmi kamat.De a késedelmi kamatot pontosan hogy számitják ki?!

2018. febr. 16. 06:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden banknál más. Le van írva a szerződésben. De általában napi kamat van.
2018. febr. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetnéd a bankod ügyfélszolgálatát, biztosan minden kérdésedre választ kapsz.
2018. febr. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A baj az h.a bankba annyit mondtak h.késedelmi kamat.Ez rendbe is lenne.A gond az h.másnap felhivott a hitel ügyosztály h.eddig és eddig fizessem be vagy ha nem akkor nem lesznek túl jók a kilátasaim.Ez nemtudom mit takar náluk.A bankba megmondtam h.márc.9-én tudok fizetni (akkor jön fizetés).A hitelügyintéző azt mondta az nekik nem jó.Febr.16-án kellett vna.Fizessem be febr.26-ig.Én viszont csak márc. 9-én tudom.Vajon bonthat szerződést vagy mit tehet ilyenkor?!Ez még 30 nap késés sincs
2018. febr. 21. 02:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Na mi történt, hogy alakult a dolog, kérdező?
2018. márc. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!