Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Diákhitelesek! Van valaki...

Diákhitelesek! Van valaki rajtam kívül aki még nem kapta meg az erre a félévre vonatkozó első DH1 utalást március 14. -én?

Figyelt kérdés
Én rontottam el valamit? Január elején igenyeltem, az tudom, hogy még az előző félévéhez tartozott, februárba ugye nem kaptam, mert akkor szünetel, de tegnap meg kellett volna kapjam megse jött meg... semmit nem módosítottam, semmilyen nyomtatványt nem adtam be, kellett volna? Én úgy tudom, automatikusan jön az első igényléstől...

2018. márc. 15. 09:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Lépj be a Diákhitel Direkt felületre, és nézd meg, mit mutat. Akkor okosabb leszel. Hétfőn meg fel is hívhatod őket, ha nem tudsz kideríteni semmit.
2018. márc. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem mindkettő a tegnapi nap folyamán teljesítve lett.

Ha belépsz a fiókodban, akkor láthatod az egyenlegednél, hogy mi történt, vagy ha küldtek levelet, akkor abban is benne lesznek a részletek.

Ha probléma volt, akkor azt ott jelzik is számodra.


Ha elküldték, de még nem kaptad meg, akkor a bankod csücsül rajta. Én most otp-nél vagyok, régebben volt amikor 4(!) napig csücsültek rajta, szóval ezt is vedd

figyelembe. (DH"-nél ugye nincs közbe iktatva bank, ott nincs ilyen gond)

2018. márc. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!