Sparkasse probléma, nem rendelkező összeg jóváírása, de hogyan történhetett?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olyan problémam van, hogy a takarékszámlámról a főszámlámra akartam átrakni 100eurt (ennyi is volt rajta kb.) Csak éppen 1000eurt írtam be és a babk jóváhagyta majd felírta az összeget, mikor láttam a számlagyenlegem azthittem, hogy a rokonom utalta vissza a tartozását és így levettem. Hívtak a banktól, hogy baj van, hétfőn azonnal menjek be hozzájuk a fiókommal kapcsolatosan. Természetesen bemegyek és elmondom nekik a történetet. Szerintetek mire számíthatok? Sajnos nem tudom a teljes összeget visszaadni a banknak, csak részletekben. Járt már valaki így? Normális válaszokat kérek, köszönöm.

2018. márc. 15. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem tudod visszaadni? HA részletekben fizeted vissza, akkor arra kamatot is felszámolnak.
2018. márc. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
semmi nem lesz, kérik majd, hogy fizesd vissza, ami nem jár. de nyugi, engedni fogják a részletfizetést lesznek olyan rugalmasak, meg megértők. nekem is a sparkassenal van számlám, nagyon korrektek mindenben.
2018. márc. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 xswerdy ***** válasza:
takarékszámlánál még nem hallottam olyat, hogy minuszba menni engednék, úgyhogy elég furcsa. de persze menj be, és beszéljétek meg. Persze a negativ számlaegyenlegre fognak kamatot számolni, úgyhogy amennyit tudsz, fizesd most be.
2018. márc. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen a válaszokat. Megbeszélem velük mindenképpen.
2018. márc. 16. 05:19
 5/5 A kérdező kommentje:
Megosztom a tapasztalataimat, hogy mi történt. Szerencsére minden rendben, megemelték a hitelkeretemet annyira, hogy ne legyek minuszba és 200 euroval vonják, ami teljesen jó. Nagyon kedvesek voltak és megértőek. Nincs THM se!! Valamint kaptam egy kávet :) ő érdekük is, hogy az ügyfél ne járjon rosszul és nem hiszem el, még most sem, h9gy ilyen létezik. Látszik, hogy nem Magyarország. :)
2018. ápr. 13. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!