Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bankból készpénzel utalhatok ide?

Bankból készpénzel utalhatok ide?

Figyelt kérdés
Dhgate néztem ki egy órát és észrevettem hogy van olyan lehetőség hogy worldwide bank. Ezeket az adatokat kaptam es tobb mint valoszinu hogy utalas utan lesz majd ervenyes a rendelesem. A kerdesem csak annyi, hogy en bankbol ezeket az adatokat felmutatva tudok utalni keszpenzel a penztarnal? Ha igen jarna valami plusz koltsegel? Elore is koszi! [link]

2018. ápr. 4. 01:58
 1/1 anonim ***** válasza:
A készpénzt be kell fizetned a saját bankszámládra, utána onnan elutalhatod bármelyik másik bankszámlára. Ezt intézhetnéd netbankon keresztül is, de mivel láthatólag nagyon nem ismered ki magad, inkább a bankfiókban adj megbízást. Az utalásnak (különösen a nemzetközinek) mindig van díja, ezt a bankod weboldalán a bankszámla kondíciók között találod a saját számlacsomagodra vonatkozóan, de a fiókban is meg tudják mondani.
2018. ápr. 5. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!