Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Németországba regisztráltam...

Godmenxd kérdése:

Németországba regisztráltam egy WEB. DE oldalon és talán belegyeztem valamibe és azota minden honaba kuldenenk nekem levelet és növekvö számlát és csekken kellene fizetni pénzt mit tudnék csinálni SEGITSÉG?

Figyelt kérdés
van kulön és összesitett pénz buntetés is és ithonrol még be se tudom fizetni mert nics számlám és a csekken kulon koddal kell elkuldeni a pénz muszályfizetnem vajon , nem tudok németul se valaki tud megoldást ilyenprobrémákra ???

2018. ápr. 8. 12:31
 1/2 anonim ***** válasza:
:-DDDD
2018. ápr. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Latnom kene a levelet, annelkul nem tudok segiteni. Dobj egy linket, vagy privatban adhatok egy emailcimet, ahova ha atkuldod a fotot a levelrol, megmondom h miaz es mit lehet tenni...
2018. ápr. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!