Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mondta mar vissza valaki a...

Mondta mar vissza valaki a wizzair hitelkartyat az igenylest koveto napon? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nem a bankban hanem a westend aljaban kottetett, de mire hazaertem rajottem, hogy megsem kell. Masnap felhivtam az erste telebankot ahol rogzitettek a torlest, es azt mondtak nem fog koltseggel jarni, de valahogy megis tartok tole, hogy kifizettetik velem a 20ezer udvozlopontot.

#Wizzair #elállási jog #hitelkártya #wizzair hitelkártya
2018. ápr. 21. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Baratnomre is igy soztak volna ra a westendben, csak valami 8000-be kerult neki, a kartya eves koltsege vagy mi, azt kifizettettek vele.
2018. ápr. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem. Ha nem kell akkor minek csinaltattok?


Másrészt viszont szerintem nagyon megéri.

2018. ápr. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia, ott dolgozom. Semmit nem kell fizetned, mert 14 napos elállási jogod van, rögzített vonalon pedig felvették, hogy te lemondtad.

Erre bármikor hivatkozhatsz nyugodtan.


Egyébként én sem javasoltam volna a lemondást, mert 1 évig csak a 290-et kell fizetni havonta és ingyen kapsz 20.000-ret , ami lerepülhető. Éves díjat, ha jól tudom ők elengedik.

És minden vásárlással visszakapsz 2%-ot, amivel elég sok pont gyűlik össze 1 év alatt :) Mi csak jövőre fogunk repülni, de addigra 2 év alatt több, mint 60 000 Ft-unk lesz, amiből ki fog jönni a teljes repülőjegy :)

2018. ápr. 24. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!