Megkapom a hitelt?

Figyelt kérdés

Megneztem par kalkulatort mar, de en nem bizom az ilyenekben, azt is tudom,hogy kb 30% onero eleg, de a fizetesem es az,hogy egyedul vagyok, vajon nem kizaro ok-e.

Szoval: 17millio a lakas, nekem van 11millio onerom, havi netto 170et keresek, 8honapos a munkaviszonyom, nem fizetek semmilyen mas hitelt, vagy barmit. Egyedul szeretnek lakni es egyedul is fizetnem a hitelt. 15-20evre gondoltam,hogy felveszem a 6milliot. Nem tudom mikor jutok el a bankba,hogy ott is megkerdezzem, azert hatha itt valaki tud biztatot mondani. Koszonom.


2018. ápr. 22. 20:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%

Mi esetünkben:

6 milliós hitelt igényeltünk.

A férjem fizetése havi szinten kicsivel több mint 400 ezer forint. Félretett pénzünk 13 millió.

Mivel a személyi kölcsön kamata jobb mint a lakáshitelnek, és a személyi kölcsönnél nem kérnek fedezetet így mi a 6 milliót személyi kölcsönként kértük- Múlt héten intéztük a K& H bankban. Még így is kértek adóstársat. (ez lettem én havi 170 ezres fizetéssel) Így mi megkaptuk a hitelt.

2018. ápr. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ertem en,hogy sokat keres a parod, de ezzel a valasszal sokat nem segitettel,mert en nem keresek ennyit.

Vagy mit kene tennem,keresni egy jol kereso ferjet? :D

2018. ápr. 22. 20:27
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem 160 nettóra, 30% önerővel, adóstárs nélkül az Uni..t megadta a hitelt.
2018. ápr. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
10%
Csak megírtam, hogy nálunk hogy ment. Azt, hogy a férjem jóval többet keres mint te mégis kértek adóstársat. Azt hittem tudsz szöveget értelmezni. Bocsi, ha ezt nem segítség. Talán be kéne menned a bankokban, és ott helyben rákérdeni.
2018. ápr. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
38%
Vegyél 10 millióért lakást, és marad 8s 1 millióért.
2018. ápr. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Elmentem megkerdeztem,siman megadjak :)
2018. ápr. 23. 20:00
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
170 ezres fizuból mennyi idő alatt jött össze 11 millió önerő?
2018. ápr. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ne irigykedj mar :) Nem kell 20kommentet irni irigykedve, semmi kozod hozza.
2018. ápr. 24. 19:28
 9/11 anonim ***** válasza:
Csak kérdeztem, de válaszodból ítélve segged alá tették. Erre ne legyél büszke!
2018. ápr. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen feltételekkel megkapod a hitelt. Azt nem mondom,hogy az első helyen rögtön a tenyerdbe csapnak, el kell menni, több helyen megfuttatni a dolgot, szerintem biztosan lesz olyan bank aki belemenne. Végül is 11 milliót beleteszel. Ki az aki kockáztatna, hagyna ennyi

pénzt elveszni? Ha 17 millió az ingatlan, akkor nehezen tudom elképzelni, hogy egy esetleges végrehajtás során a bank nem jutna a pénzéhez belőle.

2018. ápr. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!