Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi a teendő ha a bank felbontj...

Mi a teendő ha a bank felbontja a jelzáloghitel szerződést?

Figyelt kérdés

Még nem tudom mi okból kifolyólag mivel fizetve volt rendesen és 3500000-ft hitelről van szó és a bank most mégis 4200000-t követel?

Csak jelzem odavan mindenem ha a bank elveszi a lakásomat 3 gyerek stb...

Mit csinálhatok?


2010. jún. 13. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha fizetve van rendesen, akkor valószínűleg nem bont szerződést. Mit ír? A szerződésbontást indokolnia kell...
2010. jún. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha fizetitek, miért bontanának szerződést????
2010. jún. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ez az hogy nem ír semmi konkrétat tehát fel kell ahhoz utaznom pestre hogy megtudjam mivel a telefon sokba van mire elérem őket no meg hát személyesen mindent egyszerűbb intézni.És három gyerekkel megjárom 4000-ből.De lehet hogy valami bejegyzés mehetett rá mert a fűtéssel voltak bizonyos gondok.De voltam a bíróságon részletfizetést kérni és ennek már egy éve ráadásul van ismerősöm és kérdeztem hogy nem e tud már valamit megadták-e vagy sem de mindíg az volt a válasz hogy még nem tudnak semmit.

"Nem adták volna meg hanem inkább ráterhelték volna a lakásra"?

Már elvagyok keseredve hogy mi fog jönni ezután és hogy mi lesz a 3 gyerekkel 7-6-3 évesek.

Na meg egyáltalán meg lehet-e ezt oldani valahogy hogy mégiscsak legyen lakás a fejünk fölött.

2010. jún. 13. 22:50
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja ráadásul gondoljunk bele hogy mivel szüleimmel élünk egy lakásba "panel 3.emelet"1,5szoba és így is milyen nehéz meglenni hát még ha a bank is kitol velünk.
2010. jún. 13. 22:54
 5/5 anonim válasza:
azért ennyi mert a válság miatt felmet a hitel ára . ez van. nekem a duplája annak amit felvettem,
2010. jún. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!