Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért írják, hogy drága az OTP?

Miért írják, hogy drága az OTP?

Figyelt kérdés

Bankot akarok váltani. Az OTP és a K&H jöhet szóba, mert a többi messze van.


Olvasgatom, hogy az OTP drága, ráadásul segély nélkül már rég csődbe ment volna stb.


Smart csomagjuk rendszeres minimálbérrel 0ft.


A k&h-nál teljesen mindegy mennyit keresel, ha nincs legalább fél milla félrerakott pénz, akkor 333ft.


Akkor most én nem veszek észre valamit?

Ti melyikhez mennétek?


2018. júl. 6. 22:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Közel sem csak a számlavezetési dij van amit fizetsz.
2018. júl. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Nekem pl. Net számlacsomagom van (ingyenes netbankolás), havi számlavezetési díj 580 ft, viszont korlátlan számban ingyen utalhatok. Annyi csak a feltétel, hogy rendszeres munkabérnek kell érkeznie (vagy családi).
2018. júl. 7. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1-es, miért mi van még? Kártya éves díja? Az se drágább mint a többiek.

Mire gondolsz amit fizetni kell egy átlagos használatnál?

2018. júl. 7. 07:13
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Utalások díja, csoportos beszedési megbízás díja, netbank díj, sms értesítés díja, számlakivonat díja, stb.

Át kell gondolnod, mire és mennyit használod a számládat és az alapján választani. Vannak netes kalkulátorok erre.

2018. júl. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

1-es, 4-es jól mondja:

pl. az OTP Junior csomagnál hiába 0 ft a számlavezetés, ha egy utalás 280 ft-ba kerül. 3 utalásnál már ott vagy, mintha egy másik számlánál 7-800 ft-os számlavezetési díjat fizetnél.

Valóban fel kell térképezned, hogy mik a fontos szempontjaid a bankolásnál és aszerint választani. (nekem pl. az ingyenes utalás, ingyenes netbank)

2018. júl. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Én a smart csomagot nézegettem. Annál ingyenes a netbank, utalni meg max 1-et utalok havonta így átgondolva.


A netes kalkulátorok szerint is otp az olcsóbb, ehhez képest mindenhol csak azt olvasom, hogy az otp így drága, úgy drága... viszont pont ezért félek, hogy valamit nem látok, mert gondolom ha ennyien alázzák, akkor valami buktatója csak van.

2018. júl. 7. 12:17
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem is Smart csomagom van az OTP-nél, nincs vele gondom, elég olcsón kijön a számlavezetés. De nyilván lehetnek olyan helyzetek, amire nem a legjobb választás a Smart. Az én igényeimnek megfelel, valószínűleg akkor a tieidnek is.
2018. júl. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Azért, mert vannak más bankoknál ingyenes számlák, ingyenes bankkártyával, ingyenes átutalással, olyan kp-felvétellel, ami ingyenes más bank atm-jéből is korlátlanul, stb.


Plusz az a szolgáltatás, amit az otp nyújt ... rémes.

2018. júl. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mit értesz a szolgáltatás alatt? A netbank?
2018. júl. 7. 17:13
 10/12 anonim ***** válasza:

Az is, az egyéb banki szolgáltatások,a hozzáállás az ügyfélhez, az ügyintézés ideje, módja ...


Mintha valami hivatal lennének, nem pedig egy szolgáltató, ami belőled él.


Komolyan nevetséges.

2018. júl. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!