Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy működik a gépkocsi...

Hogy működik a gépkocsi nyeremény betétkönyv?

Figyelt kérdés

[link]


Összefoglalná valaki a gépkocsi nyeremény betétkönyv lényegét?

Ha jól értelmezem 1 évben sorsolnak összesen 4 kocsit, 12 robogót, 12 100ezres utalvány és annyi.


Mennyit számít a nyereménybetét összege?

OTP és a Takarék Bank változata különbözik?



2018. júl. 10. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:

OTP-nél tudtommal havonta sorsolnak.

berakod a pénzedet, nem fogsz visszakapni semmi kamatot. A kamatokból sorsolják ki a kocsikat. Ha több a betét, több a kamat, több kocsit sorsolnak, de több a játékos is, kevesebb az esélyed. Nagyobb összeggel több esélyed van.

Ha megunod, akkor visszakapod a teljes összeget.

ennyi, nem rossz cucc, én ajándékba kaptam 50-et. Most oda fogom majd gyűjteni a pénzt. Jobb mint a számlámon, nem kell ráfizetnem semmit ha ki akarom venni. Kamatot pedig amúgy se kapnék rá sokat.

2018. júl. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

OTP gépkocsinyeremény betétet havonta sorsolnak.


[link]

2018. júl. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igazából nem az volt a kérdés, hogy mikor sorsolnak, azt tudom. Egész évre levetítve értettem.


Eléggé szerénynek találom a nyeremény pakkot.

2018. júl. 13. 15:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Egész évre levetítve az OTP-ben havonta sorsolnak 5 db gépkocsit az 5, 10, 20, 50ezres nyereménybetétkönyvek között. Kamat nulla.
2018. júl. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!