Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Otp junior bankkártya aktiválás?

Otp junior bankkártya aktiválás?

Figyelt kérdés

Interneten szeretnénk aktiválni a kártyát, de sajnos nem tudjuk.

Jelszót kér, viszont a bankban csak 4 illetve 7 számjegyű kódot kértek, jelszót nem. (Vagyis nekem úgy rémlik, hiszen azt mondták, hogy a fentiekben említett számsorozattal tudom majd aktiválni a káryát, azon belül is a 7 számjegyű kóddal és belépés után meg is tudom változtatni őket).

A belépésnél viszont 8 számjegyű jelszót kér, próbáltuk azt megadni ami alapból mindenhol a jelszavam és 8 számjegyű, de nem működik. Lehetséges, hogy kértek jelszót csak már nem emlékszem?

Kérlek ne ítélkezz ez az első ilyen kártyám, és nem igazán értek az ilyenekhez.

A válaszokat előre is köszönöm szépen!



2018. júl. 13. 09:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Még véletlenül se hívd fel a bankot, vagy menj fel az otp.hu ingyenes chatjére. Eszedbe ne jusson.
2018. júl. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mint mondtam kezdő vagyok, az ingyenes chatről még nem hallottam, de legalább ezzel segítettel ha már letamádtál. Köszi!

Mellesleg holnap bemegyünk a bankba és rákérdezünk, csak gondoltam hátha lesz valami kedves ember aki segít, és előbb megtudjuk oldani a helyzetet,de úgy látom itt csak letámadni tudjak az embert, mert életében nem volt még bankkártyája és nem ért hozzá.

2018. júl. 13. 10:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Beírtad már a böngészőbe, hogy OTP.HU? Írtál már nekik a chaten? Felhívtad már az OTP ügyfélszolgálatát és kértél segítséget a banktól? Miért nem? Félsz?
2018. júl. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Holnap bemegyünk a bankba és rákérdezünk.

Lehet kicsit félek, szerintem ez normális ilyen esetben, vagyis nálam igen.

2018. júl. 13. 10:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért egyszerűbb bemenni, mint írni a chaten nekik?
2018. júl. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Megnéztem a neten az "otp chat visszahívást" (nem tudom te erre gondoltál-e, de én ezt találtam), és ott azt írják, hogy 2 munkanapon belül visszahívnak, viszont akkor ha megnézzük mivel ma péntek van, maximum csak kedden tudnának felhívni.

Az előbb pedig hülyeséget írtam, hogy holnap bemegyünk a bankba, mert holnap ha minden igaz zárva lesz, de így is egy nappal előbb eltudnánk intézni, mert akkor hétfőn mennénk.

2018. júl. 13. 10:56
 7/8 anonim ***** válasza:
De ha felhívtad volna a bankot már rég túl lennél rajta. Nem tudom mit fosol nem esznek meg.
2018. júl. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sikerült aktiválni, felhívtam a bankot

Köszönöm a válaszokat! :)

2018. júl. 14. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!