Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A bankkártyámmal lehet interne...

A bankkártyámmal lehet interneten fizetni? (Pátria takarék maestro)

Figyelt kérdés
Pátria takarék maestro bankkártyáról lenne szó. Diák mivel még csak 16 éves vagyok és nem tudom ,hogy hol kell ezt megnézni. Steam-en szeretnék vásárolni. Amit kér a steam az mind megtalálható rajta (pl: Kártyaszám,Lejárati dátum és biztonsági kód). A honlapon illetve a szerződésben nem találtam semmi olyan információt ami hasznos volt. (amit találtam az csak egy napi limit,hogy mennyit vásárolhatok)

2018. júl. 28. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha a bankkártya hátulján az aláírásra szolgáló csik mellett van egy háromjegyű kód, akkor a kártya alapvetően alkalmas az internetes fizetésre. Azonban sok weboldal a maestro kártyát nem fogadja el, így a steam sem. Ha külföldi weboldalakon szeretnél bankkártyával fizetni, akkor Mastercard vagy Visa (sima vagy electron) kártyára lesz szükséged.
2018. júl. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2018. aug. 12. 02:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!