Forest Walker kérdése:

Miért nem fogadja be az automata a bankkártyámat?

Figyelt kérdés

Mikor betolom az atm-be,

megütközik és nem megy tovább.

A kártyán nem fedeztem fel sérülést vagy kopást.



2018. aug. 2. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Van egy pont, ahol kicsit jobban "meg kell tolni". Több automatánál is próbáltad? Ha csak egynél, az sem kizárt, hogy rossz az automata, de én inkább arra tippelnék, hogy nem jól csinálsz valamit.
2018. aug. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Több automatánál is próbáltam.

Korábban mindig sikerült.

2018. aug. 2. 09:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj be a bankodba és szólj egy ügyintézőnek, majd az oda megy veled az automatához és megnézi mi a gond.
2018. aug. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Meton ***** válasza:

Valószínűleg rosszul akartad betolni a kártyát. Az automata érzékeli és nem engedi. Én is voltam már úgy, hogy mindenáron fordítva akartam betenni a kártyát. Az automatának mindig igza van, ha nem veszi be a kártyát, akkor nem az automata hibája. Különbenis, ha több automata ugyanezt csinálta, az már nem gyanús, hogy talán te nem csinálsz valamit jól?


Esetleg nézd meg, nem járt-e le a kártya.

2018. aug. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!