Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az OTP Jump WEBkártyáról...

Az OTP Jump WEBkártyáról vonnak le pénzt? (lent)

Figyelt kérdés
Pár éve anno még Jump számlát nyitottam (már nem lehet), és adtak hozzá egy WEBszámlát WEBkártyával, hogy internetes vásárlásokhoz ne kelljen azt megadni, amin a pénz van, hanem mindig átutalok ide díjmentesen akkora összeget, amekkora éppen kell. Namármost. A rendes Jump számlán tudom, hogy van kezelési költség, amit minden hó végén levonnak, de a WEB-esen nekem évek óta 0 Ft volt és nem ment soha mínuszba. Most utaltam rá összeget, de nem vásárolni akarok, hanem minden hónapban utalnék X ezer fotintot, és érdekelne, hogy így is csak a sima Jump-nál vonják le a kezelési költséget, vagy ebből is fognak-e levonni? Szeretnék félretenni egy kis pénzt, és egyszerűbb mint takarékszámlát nyitni. (Amúgy sem tudnék akkor összeget félretenni, amire számottevő kamatot kapnék, így a kamat lényegtelen is, csak nem akarom, hogy amit félreteszek, az is fogyjon.)

2018. aug. 3. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Ekkora baromságot már rég hallottam. Félre akarod tenni a pénzt ok. De csak azért nem fogsz hozzá nyúlni mert egy netes fizetésre alkalmas számlán van? Ennyi erővel az alap számládon is tarthatnád. Vagy ha azon van akkor nem tudsz ekkora önuralmat gyakorolni? wtf..
2018. aug. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Így nehezebb elcsábulni. Ha kártyával hozzáférhető, akkor könnyebb erre-arra költeni
2018. aug. 3. 11:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem tegnap is volt egy ilyen témájú kérdésed, és ott is azt javasoltam, hogy állampapírba rakd be a pénzed, az legalább kamatozik annyit, hogy ne értéktelenedjen a pénzed, és ahhoz sem tudsz csak úgy hozzányúlni.
2018. aug. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!