Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP-nél ezt hogy kell visszaál...

OTP-nél ezt hogy kell visszaállíttatnom a bankba?

Figyelt kérdés

Pár éve nem ment rá utalás az OTP kártyámra.

Kaptam pár éve egy levelet tőlük hogy mínuszba vagyok, ezért be mentem hogy meg kérjem hogy szüneteltetés a kártyámat, de azt mondták nem lehet. Kettő választásom volt hogy megszüntessék a kártyámat, erre már nem annyira emlékszek, hogy úgy be állítsák a kártyámat hogy nem 900 Ft von le 1 honnapban hanem csak 180-200 Ft.

Ha jól emlékszek a hölgy azt monda nem tudok addig le venni a kártyáról pénzt, meg ha jól emlékszek erre is akkor úgy mondta a hölgy pár honnap múlva addigra találok munkát.


Valamit be állított nekem csak nem tudom mit, és kérte a 4 db kódot.

Készpénzt adtam 1000 Ft-ott tettetem rá a számlámra hogy ne legyen mínuszba.

Most már megy rá pénz de egy db levelet se kaptam tőlük, igaz azóta mióta el rendtesztem le se vettem a kártyáról pénzt.

De a pénzt vonja le.

Lehet holnap meg próbálok le venni pénzt.

Vagy szerintetek az OTP oldalán is meg tudom ezt velük beszélni.


Ti tudjátok mit kell mondjak nekik hogy mit akarok visszaállítani?

Vagy szerintetek nem kell ezzel foglalkozzak már?


Biztos vagytok itt olyanok ezekbe jártassak meg már csinálták ezt.



2018. aug. 6. 16:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
NEM a kártyádon van pénz, hanem a bankszámládon! Feltéve, hogy még él a számla. Menj be a bankba, és nézz utána. Lehet, hogy új kártyát is kell kérned.
2018. aug. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Próbálom megfejteni...

Ha havidíjról van szó, akkor az nem a kártyához tartozik, hanem a számlavezetési díjat változtatták meg. Nyilván azáltal, hogy átraktak téged egy olcsóbb számlacsomagba.

A kártyának éves díja van, amit évente 1 alkalommal vonnak le, és abból nem tudnak lefaragni még a te kérésedre sem. Tehát bármit is változtattál, az a bankszámlát és a számlacsomagot érinti, és nem a kártyát.

Mi a teendő? Valószínűleg semmi. De érdemes lenne megkérdezned személyesen, hogy most melyik csomagban vagy, aztán az alapján fel tudod mérni, hogy azok a díjak megfelelnek-e neked, vagy váltasz másikra.

2018. aug. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Persze él a bankszámlám, ma kaptam rá fizetést.


Akkor ameddig nem megyek be, addig ne is vegyek le pénzt?

2018. aug. 6. 16:48
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha van a számlán pénz, akkor miért ne ?


A bemenésnek az lenne a célja, hogy a számlával kapcsolatos kiadásokat előre lássad. Például: havi számlavezetési díj, kártyahasználat költségei, SMS értesítés díja, ilyenek.

2018. aug. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Csak kicsit félek hogy baj lesz, vagy lehet le se tudok venni pénzt.


Csak furcsa semmi papírt nem kaptam azóta tőlük, de lehet azért mert nem vettem le róla pénzt?


600 Ft valamennyit szokott le venni. 2-3 honnap alatt 25 ezer valamennyiből maradt csak 9000 ezer valamennyi.

2018. aug. 6. 17:01
 6/13 A kérdező kommentje:
Amilyen csomagba most vagyok szerintem az jó nekem.
2018. aug. 6. 17:09
 7/13 A kérdező kommentje:

Így is le tudok venni a számlámról pénzt 33000 Ft, vagy csak kerek összeget 30 ezret.


Úgy emlékszek csak kerek összeget lehet, és úgy is szoktam levenni régen.

2018. aug. 6. 17:14
 8/13 anonim ***** válasza:

Inkább menj be a bankba és azt is kérd, hogy nyomtassák ki neked a számlacsomagod díjtáblázatát... Elvileg a neten is elérhető, de esetedben jobb, ha a kezedben lesz papíron.


Az automatából 1000-es pontosságú összeget lehet kivenni, mert az a legkisebb címlet manapság.

2018. aug. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Akkor előbb menjek be, és utána vegyek le csak pénzt?
2018. aug. 6. 17:30
 10/13 anonim ***** válasza:
Ahogy gondolod. A döntés a tiéd.
2018. aug. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!