Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » CSOK-hoz nappali tagozatos...

CSOK-hoz nappali tagozatos diáknak kell lenni?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok , és a szüleim 3 gyermekre csok ot szeretnének felvenni. De mivel most érettségiztem szeretnék dolgozni menni, de ők azt mondták hogy ahhoz hogy a csokot felvehessék nekem mint legnagyobb gyereknek nappali tagozatos diáknak kell lennem. Ez igaz?

2018. aug. 13. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy már nem, de esetleg érdeklődj a Jogifórumon.


Ezt találtam a témában: [link]

2018. aug. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
25 év alattinak kell lenni és eltartottnak, de azt nem vizsgálják, hogy tanulsz-e. Az viszont később egy ellenőrzésnél lehet probléma, ha elmész dolgozni, de a szüleid azt nyilatkozzák a CSOK igénylőn, hogy eltartott vagy. Ha megoldható, addig ne menj dolgozni, amíg a kérelmet be nem adjátok a bankba.
2018. aug. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!