Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ti is jártatok már úgy, hogy...

Ti is jártatok már úgy, hogy az ATM egy idő után visszaszippantotta a kiadott pénzeteket? Kb. mennyi idöbe telt, mire visszakaptátok?

Figyelt kérdés
Velem ez a múlt héten történt mrg. Miután kiadta a pénzemet, elkezdtem számolgatni a pénztárcám tartalmát, ám az automata kb. 20 mp elteltével gyorsan visszaszippantotta azt. Jeleznem kellett az esetet a saját bankomnál ahol úgy tájákoztattak hogy a visszautalás kb. 4 hétbe is beletellhet. Kíváncsi vagyok, hogy ti is jártatok-már hasonló cipőben, és hogy kb. mikorra kaptátok vissza a pénzeteket.

2018. aug. 18. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem jártam így, amikor pénzt kapsz, akkor arra koncentrálj, ne akkor számolgass mást, ez alapszabály.
2018. aug. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Nem, nem jartam igy, mert altalaban odafigyelek ra mit csinalok. Amugy pont a te vedelmedben szippantja be, hogy ha otthagyod az automataban, random arrajaro hajlektalan ne kapja ki es fizessen vele paypass-szal, mig eszre nem veszed...
2018. aug. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem adta ki a penzt.


8 nap mulva volt a szamlamon a penz.

2018. aug. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#2: szövegértés... Nem a kártyát hanem a pénzt szívta vissza.
2018. aug. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én pénzt raktam be automatába, a művelet közben lefagyott. A pénzt már bevette, de a számlámon nem jelent meg. A bankban jegyzőkönyvet vettek fel, kb. 1 hét múlva megkaptam a pénzt.
2018. aug. 19. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem jártam még így, de mivel gondoltam, hogy van beépítve "biztonsági" elem az automatába, ezért ha azt jelzi a gép, hogy vegyem el a pénzt, vagy egyébként is kiadja, akkor már kapok is utána.


A beszippantás a Te érdekedet szolgálja, ez egyértelmű. Ne akkor "vakargasd" a micsodádat, hanem igyekezz. :)


Valószínűleg 4 hétbe telik, mire átfut egy ellenőrzési folyamaton, hogy tényleg beszippantott a Te bankkártyád használata után Y. X. összeget a gép.

2018. aug. 19. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Volt kollégám (álmodozó orvos...). Pár nap múlva visszakapta (Zeg, OTP)
2018. aug. 19. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!