Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel

A kérdés

Van egy OTP-s bankszámlám. El akarok utalni egy brokercégnek, de nem találtam az OTPnél külföldi utalásra lehetőségeket, de a brókercégnél írták, hogy mindenképp az OTP-s kártyámról küldjem a pénzt. Paypallal vagy valamivel átutalhatom attól?

Keress kérdéseket hasonló témákban: OTP, utalás, bank

2018. aug. 27. 15:29  Privát üzenet  

A válaszok
miért van olyan érzésem hogy át fogják cseszni a kérdezőt...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2018. aug. 27. 15:31 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Engem lehetetlen átcseszni!

# 2/6Időpont 2018. aug. 27. 15:38 Privát üzenet
Próbáltad már a "Deviza átutalás, konverzió" menüpontot és utána a "bankon kívül" opciót?

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 2018. aug. 27. 15:40 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Forintban nem tudom kiutalni? Mert a brókerszámlán is lehet váltani.

# 4/6Időpont 2018. aug. 27. 15:44 Privát üzenet
Lehet egyszerűbb, ha megosztod velünk melyik bróker cég.

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 2018. aug. 28. 12:04 Privát üzenet

Pedig simán át lehet téged baszni!

"El akarok utalni egy brokercégnek, de nem találtam az OTPnél külföldi utalásra lehetőségeket, de a brókercégnél írták, hogy mindenképp az OTP-s kártyámról küldjem a pénzt."

A válaszíró 43%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 2018. aug. 31. 21:09 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha egy külföldi Oldalról akarok rendelni akkor hogyan tudok fizetni? Ha forintot utalok ők euróként kapják meg?
Ha külföldi honlapról akarok rendelni dolgokat, aminek 158euró az ára azért mennyit kell forintban fizetni?
Mit kell tennem, ha külföldi bankszámlát akarok nyitni, és arra egy jelentékenyebb összeget elhelyezni?
Mennyi plusz költség az ha az OTP-s számlámról külföldi bankszámlaszámra akarok pénzt utalni?
Otp kártyával akarok fizetni külföldi oldalon, de kér egy 3-jegyű kódot, ami nincs a kártyán. Mi a teendő?
Hogy ha én külföldi bankszámla számra akarok utalni pénzt MKB bankból és Netbankon keresztűl akkor az IBAN számon kívűl mire van még szükségen illetve hány napon belül kapja meg...

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Banki ügyek, kamat, hitel rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!