Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lekértem a bankkártyám egyenle...

Lekértem a bankkártyám egyenlegét és pénzt kérnek érte?

Figyelt kérdés

otp junior kártyám van 2 hónapja lekértem 3x az egyenleget úgy hogy nem volt rajta pénz és azóta sem voltrajta mert készpénzbe kértem a fizumat és nem is használom a kártyát.

1200ft-ot kérnek azért a 3db szaros papírért,mire föl?

már tudom miért utálja mindenki őket...



2018. szept. 17. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért kell annyit fizetni lrte, mert pont annyi díjat határoztak meg ezért a szolgáltatásért a hirdetményben.
2018. szept. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Minek kellet lekérni, azt nem értem.
2018. szept. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

Udvozollek Magyarorszagon!


Amugy, ha ugysem hasznalod, akkor miert nem szunteted meg? Szamlavezetesi dijat is fognak kerni, meg eves bankkartya dijat, meg egy rakas egyeb koltseget. Ha nem hasznalod, szuntetsd meg!

2018. szept. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Le volt írva, hogy fizetős a szolgáltatás, most nyilván azért vagy meglepődve, mert nem olvastad el a szerződést.

Továbbá: minek van kártyád, ha nem használod?

2018. szept. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%

Nem az OTP tehet arról, ha nem olvasod el a szerződésedet.

Ha készpénzfelvételnél kéred le az egyelegedet (megkérdezi, hogy nyomtasson-e számlát a fennmaradó egyenlegről vagy sem, akkor nem kell érte egy ft-ot sem fizetni.

Ezen kívül az OTP Juniornak kétféle számlacsomagja van - az egyiknél VALÓBAN ingyenes a számlavezetés, a másiknál tudomisén mire felszámol x ft-ot havonta.

De az egész biztos, hogy nem a 3 egyenleglekérdezés volt 1.200 ft - az jóval olcsóbb. Ha lenne netbankod, akkor azt is meg tudnád nézni, hogy mire kérte le.

Javaslom, hogy ha még nincs, akkor kösd meg a netbankos szerződést, így bármikor meg tudod nézni az interneten az egyenlegedet - INGYEN!!

Ezen kívül, ha meggondolnád magad és mégiscsak a számlára kérnéd a fizetésedet, akkor havi 2 alkalommal, max 150 ezer ft készpénzt INGYEN fel tudsz venn - csak ehhez is ki kell tölteni egy nyilatkozatot. Szerintem menj be a bankba, ott meg tudod kötni a netbankos szerződést is, a nyilatkozatot is a 150 ezerről, és tájékozódj az ügyintézőtől - ha már a szerződést, számlacsomag kondíciókat nem olvastad el.

2018. szept. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
21 éves koromig nem kell fizetni semmilyen díjat a kártyáértazt mondták...
2018. szept. 18. 15:39
 7/8 anonim ***** válasza:

1. Nem is a kártyáért vonták le, hanem az egyenleg lekérdezésért

2. És bármit mondanak azt elhiszed anélkül, hogy átolvasnád a szerződést?

2018. szept. 19. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Te mondd, kérdező, elolvastad az 5-ös válaszomat egyáltalán? Adtam egy csomó tanácsot, hogy mi mindent tudsz ingyen használni - átment?

Mert mint írtam, az egyenlegedet is le tudod kérdezni ingyen a netbankon - csak meg kéne tanulni okosan használni a bankot, a számlát, a kártyát.

2018. szept. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!