Ilyen esetben mi a teendő?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. Fel szeretnék venni 1 millió forint személyi kölcsönt, 8 órába vagyok bejelntve. Mellette dolgozom másodállásban beugrósként, de oda nem vagyok bejelentve, ezért ezt ne vegyük alapul. A mostani munkahelyemen viszont olyan állapotok uralkodnak, hogy elgondolkoztam azon, hogy átmennék a másik helyre, viszont nem vagyok benne biztos, hogy 2 óránál többe bejelentenének. Szóval mi történik akkor, ha felveszek 1millió kölcsönt 8 órás bejelentésbe, és tegyük fel 2 hónap múlva már csak 2 órás bejelentésem van. Változhat a törlesztőrészlet? Utánajárhatnak, hogy miből fizetem, ha 2 órába vagyok bejelentve? (Vendéglátás, sajnos ritka a 8 órás bejelentés...)

Kérlek segítő szándékú válaszokat adjatok! Köszönöm! :)



2018. szept. 22. 09:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha megkapod a kölcsönt, utána már a kutyát se érdekli miből fizeted vissza. Csak fizetve legyen, a bankot más nem érdekli.
2018. szept. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! :) Igazából erre gondoltam én is leginkább, de mondom biztosra megyek, hisz ezt azért mégsem mondhatom el a bankban. 😃
2018. szept. 22. 09:38
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A bank nem nyomoz :) Egyszer bemutatod az igazolásokat, utána csak fizess.
2018. szept. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"A bank nem nyomoz :) Egyszer bemutatod az igazolásokat, utána csak fizess."


Nem belekötés csak kiegészítés: nyomozni ugyan nem nyomos, személyi kölcsönnél valóban az a lényeg, hogy fizess, de pl. folyószámla hitelkeretnél már nem ez a helyzet.

Ott rendszeresen monitoroz és ha megszűnik a munkaviszony vagy más okok miatt csökken, apad a bevétel, akkor bizony csökkenti a hitelkeretet ill. teljesen felmondja a szerződést

2018. szept. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
1 milliót adnak sz. hitelre?
2018. szept. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! :)


Utolsó: persze, hogy adnak, ha megfelelsz a “követelményeknek”

2018. szept. 22. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!